Продукція > KEMET > R66ED3100CK7AJ
R66ED3100CK7AJ
R66ED3100CK7AJ KEMET
KEM_F3102_R66
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R66ED3100CK7AJ R66ED3100CK7AJ Виробник : KEMET KEM_F3102_R66-3316705.pdf Film Capacitors 100vdc .1uF 5% Poly Stacked 7.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
R66ED3100CK7AJ R66ED3100CK7AJ Виробник : KEMET KEM_F3102_R66 Description: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF