Продукція > KEMET > R73UI0150SE03J
R73UI0150SE03J
R73UI0150SE03J KEMET
KEM_F3037_R73.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 150PF 5% 2KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
на замовлення 858 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 150PF 5% 2KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Інші пропозиції R73UI0150SE03J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R73UI0150SE03J R73UI0150SE03J Виробник : KEMET KEM_F3037_R73-1103614.pdf Film Capacitors 2000Volts 150pF 5%