Продукція > KEMET > R75MI3220DQ30J
R75MI3220DQ30J
R75MI3220DQ30J KEMET
KEM_F3106_R75
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Інші пропозиції R75MI3220DQ30J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R75MI3220DQ30J R75MI3220DQ30J Виробник : KEMET KEM_F3106_R75 Description: CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
R75MI3220DQ30J R75MI3220DQ30J Виробник : KEMET KEM_F3106_R75-3316943.pdf Film Capacitors 400V 0.22 uF 105C 5% 2 Pin LS=15 mm AEC-Q200