R80188-10
R80188-10 Advanced Micro Devices
AMDIS02706-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 10MHZ 68CLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-CLCC
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80188
Voltage - I/O: 5V
Supplier Device Package: 68-CLCC (24.13x24.13)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
Additional Interfaces: DMA, EBI/EMI
на замовлення 1506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 10MHZ 68CLCC, Packaging: Bulk, Package / Case: 68-CLCC, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80188, Voltage - I/O: 5V, Supplier Device Package: 68-CLCC (24.13x24.13), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active, Additional Interfaces: DMA, EBI/EMI.