Продукція > KEMET > R82DC2820AA50J
R82DC2820AA50J
R82DC2820AA50J KEMET
KEM_F3101_R82.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
на замовлення 10956 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Part Status: Active, Capacitance: 0.082 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R82DC2820AA50J R82DC2820AA50J Виробник : KEMET KEM_F3101_R82.pdf Film Capacitors 63V 0.082 uF 105C 5% 2 Pin LS=5 mm AEC-Q200