R87F-A1A15HP
R87F-A1A15HP Omron Electronics Inc-EMC Div
r89f_r87f_r87t_r87b_x076-e1_7_1_csm1067139.pdf?id=809
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM
Power (Watts): 15.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 110.7 CFM (3.10m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.374 in H2O (93.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM, Power (Watts): 15.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 110.7 CFM (3.10m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 1.2 lbs (544.3 g), Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.374 in H2O (93.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R87F-A1A15HP R87F-A1A15HP Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS r89f_r87f_r87t_r87b_x076-e1_7_1_csm1067139.pdf?id=809 Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - R87F-A1A15HP - AC FAN, AXIAL, 120MM X 120MM X 38MM, 100V