R928111000
R928111000 Radiall USA, Inc.
Виробник: Radiall USA, Inc.
Description: BAN2 BLDM P-CORD 10CM RED
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIALL - R928111000 - Messleitung, 2mm-Bananenstecker auf 2mm-Bananenstecker, rot, 750Vrms, 5A, 100mm, tariffCode: 85444290, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlusslänge - metrisch: 99mm, Anschlusslänge - imperial: 3.9", usEccn: EAR99, Nennstrom: 5A, Teststecker B: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker, euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Rot, Produktpalette: -, productTraceability: No, Nennspannung: 750Vrms, Teststecker A: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker, SVHC: Lead (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R928111000 R928111000 Виробник : Radiall R9281.pdf Test Leads BANANA CABLE ASSY
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
R928111000 R928111000 Виробник : RADIALL 2550329.pdf Description: RADIALL - R928111000 - Messleitung, 2mm-Bananenstecker auf 2mm-Bananenstecker, rot, 750Vrms, 5A, 100mm
tariffCode: 85444290
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlusslänge - metrisch: 99mm
Anschlusslänge - imperial: 3.9"
usEccn: EAR99
Nennstrom: 5A
Teststecker B: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker
euEccn: NLR
Isolatorfarbe: Rot
Produktpalette: -
productTraceability: No
Nennspannung: 750Vrms
Teststecker A: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker