R928120000
R928120000 RADIALL
2550329.pdf
Виробник: RADIALL
Description: RADIALL - R928120000 - Messleitung, 2mm-Bananenstecker auf 2mm-Bananenstecker, schwarz, 750Vrms, 5A, 200mm
tariffCode: 85444290
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlusslänge - metrisch: 200mm
isCanonical: Y
Anschlusslänge - imperial: 7.9"
usEccn: EAR99
Nennstrom: 5A
Teststecker B: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker
euEccn: NLR
Isolatorfarbe: Schwarz
Produktpalette: -
productTraceability: No
Nennspannung: 750Vrms
Teststecker A: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIALL - R928120000 - Messleitung, 2mm-Bananenstecker auf 2mm-Bananenstecker, schwarz, 750Vrms, 5A, 200mm, tariffCode: 85444290, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlusslänge - metrisch: 200mm, isCanonical: Y, Anschlusslänge - imperial: 7.9", usEccn: EAR99, Nennstrom: 5A, Teststecker B: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker, euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Schwarz, Produktpalette: -, productTraceability: No, Nennspannung: 750Vrms, Teststecker A: 2mm-Bananenstecker, Turmstecker, SVHC: Lead (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R928120000 R928120000 Виробник : Radiall R9281.pdf Test Leads 2mm CORD
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
R928120000 R928120000 Виробник : Radiall USA, Inc. R941460000.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 7.9"
Packaging: Box
Voltage - Rated: 750V
Current Rating (Amps): 5A
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Green
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 7.9" (200.00mm)