RA73F1J113RBTD
RA73F1J113RBTD TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773270-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RA73F 1J 113R 0.1% 5K RL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Part Status: Active
Resistance: 113 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RA73F 1J 113R 0.1% 5K RL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm), Part Status: Active, Resistance: 113 Ohms.
Інші пропозиції RA73F1J113RBTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 113 Ohms