RA73F1J13KBTDF
RA73F1J13KBTDF HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773270-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY
Description: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY - RA73F1J13KBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 13 kohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Leistungsstark, präzise
isCanonical: N
Widerstand: 13kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RA73 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY - RA73F1J13KBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 13 kohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Leistungsstark, präzise, isCanonical: N, Widerstand: 13kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.55mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RA73 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RA73F1J13KBTDF RA73F1J13KBTDF Виробник : HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773270-3&DocType=DS&DocLang=English Description: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY - RA73F1J13KBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 13 kohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Widerstand: 13kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RA73 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Part Status: Active
Resistance: 13 kOhms
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 13 kOhms