RA73F1J402RBTDF
RA73F1J402RBTDF TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
3672578.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RA73F1J402RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 402 ohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Leistungsstark, präzise
isCanonical: N
Widerstand: 402ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RA73 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RA73F1J402RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 402 ohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Leistungsstark, präzise, isCanonical: Y, Widerstand: 402ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.55mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RA73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 809 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
RA73F1J402RBTDF RA73F1J402RBTDF Виробник : TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY 3672578.pdf Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RA73F1J402RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 402 ohm, ± 0.1%, 500 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Widerstand: 402ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RA73 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.8mm