RABS15MH
RABS15MH Taiwan Semiconductor Corporation
RABS15M_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A ABS-L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: ABS-L
Grade: Automotive
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 1.5 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 1000 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 4902 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A ABS-L, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: ABS-L, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 1.5 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 1000 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції RABS15MH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RABS15MH RABS15MH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RABS15M_D2103.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A ABS-L
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single Phase
Technology: Standard
Supplier Device Package: ABS-L
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
RABS15MH RABS15MH Виробник : Taiwan Semiconductor RABS15M_D2103.pdf Rectifiers 500ns, 1.5A, 1000V, Fast Recovery Bridge Rectifier