RAC05-24SB
RAC05-24SB Recom Power
RAC05-B.pdf
Виробник: Recom Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 230mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 230mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції RAC05-24SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC05-24SB RAC05-24SB Виробник : RECOM Power RAC05_B-1711049.pdf AC/DC Power Modules 5W AC/DC 3kV REG 90-264Vin 24Vout