RAC06-15SC
RAC06-15SC RECOM Power
RAC06-S_DC-958285.pdf
Виробник: RECOM Power
AC/DC Power Modules CONV AC/DC 6W 90-264VIN 15VOUT
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 6W, Features: Universal Input, Packaging: Tube, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, EN, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції RAC06-15SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAC06-15SC RAC06-15SC Виробник : Recom Power RAC06-C.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 6W
Features: Universal Input
Packaging: Tube
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus, EN
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 400mA
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 6 W