RAK3112-9-SM-I
RAK3112-9-SM-I RAKwireless Technology Limited
RAK3112-8-SM-I.pdf
Виробник: RAKwireless Technology Limited
Description: WISDUO MODULE FOR LORAWAN RAK311
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 44-SMD Module
Sensitivity: -137dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 863MHz ~ 928MHz, 2.4GHz
Memory Size: 16MB Flash, 512kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Power - Output: 22dBm
Data Rate: 54Mbps
Protocol: 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN
Current - Receiving: 25.46mA ~ 91mA
Current - Transmitting: 112mA ~ 340mA
Antenna Type: Antenna Not Included, I-PEX MHF4
Utilized IC / Part: ESP32-S3, SX1262
RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM < 1GHz, WiFi
Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WISDUO MODULE FOR LORAWAN RAK311, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-SMD Module, Sensitivity: -137dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 863MHz ~ 928MHz, 2.4GHz, Memory Size: 16MB Flash, 512kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Power - Output: 22dBm, Data Rate: 54Mbps, Protocol: 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN, Current - Receiving: 25.46mA ~ 91mA, Current - Transmitting: 112mA ~ 340mA, Antenna Type: Antenna Not Included, I-PEX MHF4, Utilized IC / Part: ESP32-S3, SX1262, RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM < 1GHz, WiFi, Serial Interfaces: ADC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB.
Інші пропозиції RAK3112-9-SM-I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-SMD Module
Sensitivity: -137dBm
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Power - Output: 22dBm
Data Rate: 54Mbps