RASU190522BK1
RASU190522BK1 Hammond Manufacturing
ras
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: SHELF FIXED 22X17.5X5.22" BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Size / Dimension: 22.000" L x 17.500" W x 5.220" H (558.80mm x 444.50mm x 132.59mm)
For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks
Material: Metal, Steel
Type: Shelf, Fixed
Ventilation: Non-Vented
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHELF FIXED 22X17.5X5.22" BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Size / Dimension: 22.000" L x 17.500" W x 5.220" H (558.80mm x 444.50mm x 132.59mm), For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks, Material: Metal, Steel, Type: Shelf, Fixed, Ventilation: Non-Vented, Part Status: Active.