RAY-101-10.0(10)
RAY-101-10.0(10) TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ELE-3COP-361&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: GROUND BRAID TUBE 0.39"DIAX32.8'
Packaging: Bag
Material: Copper, Nickel Plated
Length: 32.8' (10.00m)
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.394" (10.00mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 36
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-10.0(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 10 mm, 10 m, 32.8 ft, tariffCode: 85469090, Innendurchmesser: 10mm, rohsCompliant: YES, Schlauch-/Hüllentyp: Schirmung, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Schlauchfarbe: Zinn, euEccn: NLR, Länge - metrisch: 10m, Produktpalette: RayBraid Ray 101 Series, productTraceability: No, Länge - imperial: 32.8ft, Schlauchmaterial: Kupfer, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAY-101-10.0(10) RAY-101-10.0(10) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 24475.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-10.0(10) - Schlauch, Geflechtschlauch RayBraid, Schirmung, Kupfer, Zinn, 10 mm, 10 m, 32.8 ft
tariffCode: 85469090
Innendurchmesser: 10mm
rohsCompliant: YES
Schlauch-/Hüllentyp: Schirmung
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Schlauchfarbe: Zinn
euEccn: NLR
Länge - metrisch: 10m
Produktpalette: RayBraid Ray 101 Series
productTraceability: No
Länge - imperial: 32.8ft
Schlauchmaterial: Kupfer
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 76 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
RAY-101-10.0(10) RAY-101-10.0(10) Виробник : TE Connectivity / Raychem ENG_CD_RAY-10X_14.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 10mm INT 36 AWG Price Per Meter