RAY-101-12.5(100)
RAY-101-12.5(100) TE Connectivity / Raychem
ENG_CD_RAY-10X_14.pdf
Виробник: TE Connectivity / Raychem
Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit POWER CABLE Price Per Meter
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-12.5(100) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 12.5 mm, 100 m, 328 ft, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Schlauchfarbe: -, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch, Schlauchmaterial: Kupfer, Länge - imperial: 328ft, hazardous: false, Länge - metrisch: 100m, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 12.5mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAY-101-12.5(100) RAY-101-12.5(100) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 2198562.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-12.5(100) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 12.5 mm, 100 m, 328 ft
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Schlauchfarbe: -
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch
Schlauchmaterial: Kupfer
Länge - imperial: 328ft
hazardous: false
Länge - metrisch: 100m
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 12.5mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RAY-101-12.5(100) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ELE-3COP-361&DocType=SS&DocLang=EN Description: GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX3.3'
Packaging: Spool
Material: Copper, Tin Plated
Length: 3.3' (1.00m)
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.492" (12.50mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 36
RAY-101-12.5(100) RAY-101-12.5(100) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ELE-3COP-361&DocType=SS&DocLang=EN Description: GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX16.4'
Packaging: Spool
Material: Copper, Tin Plated
Length: 16.4' (5.00m)
Type: Tubular
Wire Gauge - Ends: 36 AWG