RAY-101-7.5(10)
RAY-101-7.5(10) TE Connectivity / Raychem
ENG_CD_RAY-10X_14.pdf
Виробник: TE Connectivity / Raychem
Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 7.50mm INT 36 AWG Price Per Meter
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-7.5(10) - Schlauch, Schirmung, Kupfer, Zinn, 7.5 mm, 10 m, 32.8 ft, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAY-101-7.5(10) RAY-101-7.5(10) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 24475.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-101-7.5(10) - Schlauch, Schirmung, Kupfer, Zinn, 7.5 mm, 10 m, 32.8 ft
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 154 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RAY-101-7.5(10) RAY-101-7.5(10) Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773735-5_harness&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=CQ50483001 Description: GROUND BD 0.3"DIAX32.8' (10=10M)
Packaging: Bag
Material: Copper, Nickel Plated
Length: 32.8' (10.00m)
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG