RAY-103-7.5(10)
RAY-103-7.5(10) TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: GROUND BRAID TUBE 0.3"DIAX32.8'
Packaging: Bag
Material: Copper, Nickel Plated
Length: 32.8' (10.00m)
Type: Tubular
Size, Supplied: 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Wire Gauge - Ends: 36 AWG
Number of Carriers: 24
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-103-7.5(10) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 7.5 mm, 10 m, 32.8 ft, tariffCode: 85469090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Schlauchfarbe: -, euEccn: NLR, Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch, Schlauchmaterial: Kupfer, Länge - imperial: 32.8ft, hazardous: false, Länge - metrisch: 10m, rohsPhthalatesCompliant: YES, Innendurchmesser: 7.5mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: RAYBRAID RAY-10X, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAY-103-7.5(10) RAY-103-7.5(10) Виробник : TE Connectivity / Raychem ENG_CD_RAY-10X_14.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 7.50mm INT 36 AWG Price Per Meter
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
RAY-103-7.5(10) RAY-103-7.5(10) Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 2198562.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - RAY-103-7.5(10) - Schlauch, Geflechtsschlauch, Kupfer, 7.5 mm, 10 m, 32.8 ft
tariffCode: 85469090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Schlauchfarbe: -
euEccn: NLR
Schlauch-/Hüllentyp: Geflechtsschlauch
Schlauchmaterial: Kupfer
Länge - imperial: 32.8ft
hazardous: false
Länge - metrisch: 10m
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: 7.5mm