RB520G-30 RLG
RB520G-30 RLG Taiwan Semiconductor
rb520g-3020b12.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Small Signal Schottky 0.1A 2-Pin SOD-723F T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-723, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: SOD-723, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB520G-30 RLG RB520G-30 RLG Виробник : Taiwan Semiconductor rb520g-3020b12.pdf Diode Small Signal Schottky 0.1A 2-Pin SOD-723F T/R
Кількість Ціна
RB520G-30 RLG RB520G-30 RLG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RB520G-30_D14.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-723
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: SOD-723
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 10 V
на замовлення 948 шт:
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-723
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
RB520G-30 RLG RB520G-30 RLG Виробник : Taiwan Semiconductor RB520G-30_D14.pdf Schottky Diodes & Rectifiers SOD-723F, 30V, 0.1A, Schottky Diode