RB520S-30 RSG
RB520S-30 RSG Taiwan Semiconductor Corporation
RB520S-30_C1804.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523F
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V
на замовлення 856 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523F, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V.
Інші пропозиції RB520S-30 RSG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB520S-30 RSG RB520S-30 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor rb520s-30_c1804.pdf Diode Small Signal Schottky 30V 0.2A 2-Pin SOD-523F T/R
товару немає в наявності
RB520S-30 RSG RB520S-30 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RB520S-30_C1804.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
товару немає в наявності
RB520S-30 RSG RB520S-30 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor RB520S-30_C1804.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V, 0.2A, Schottky Diode