RB520S30T5G
RB520S30T5G ON Semiconductor
rb520s30t1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Schottky 0.2A 2-Pin SOD-523 T/R
на замовлення 12355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB520S30T5G RB520S30T5G Виробник : ON Semiconductor rb520s30t1-d.pdf Diode Schottky 0.2A 2-Pin SOD-523 T/R
Кількість Ціна
RB520S30T5G RB520S30T5G Виробник : onsemi rb520s30t1-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V
Мінімальне замовлення: 138
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 34
Мінімальне замовлення: 43
товару немає в наявності
RB520S30T5G Виробник : On Semiconductor rb520s30t1-d.pdf DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт