RB521S30-QF
RB521S30-QF Nexperia
rb521s30-q.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Schottky 0.2A 2-Pin SC-79 Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 10 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції RB521S30-QF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB521S30-QF RB521S30-QF Виробник : Nexperia rb521s30-q.pdf Diode Schottky 0.2A 2-Pin SC-79 Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
RB521S30-QF RB521S30-QF Виробник : Nexperia USA Inc. RB521S30-Q.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 10 V