RB6522-25-0M6
RB6522-25-0M6 SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
SCHF-S-A0017885619-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RB6522-25-0M6 - COMMON MODE CHOKE, 640UH, 25A
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 640µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 25A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: RB Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 640UH 25A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.846" L x 1.772" W (46.90mm x 45.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.047" (52.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 25A, DC Resistance (DCR) (Max): 2.6mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 640 µH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB6522-25-0M6 RB6522-25-0M6 Виробник : TE Connectivity Schaffner RBseries.pdf Description: CMC 640UH 25A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.846" L x 1.772" W (46.90mm x 45.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.047" (52.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 25A
DC Resistance (DCR) (Max): 2.6mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 640 µH @ 400 Hz
на замовлення 43 шт:
Кількість Ціна
RB6522-25-0M6 RB6522-25-0M6 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RB_series-3001161.pdf Common Mode Chokes / Filters 25A 0.64mH 2-WIRE VERTICAL
на замовлення 17 шт:
RB6522-25-0M6 RB6522-25-0M6 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RB_series-3577862.pdf Common Mode Chokes / Filters 25A 0.64mH 2-WIRE VERTICAL