Продукція > SERPAC > RB65P12B24B
RB65P12B24B
RB65P12B24B Serpac
rb65p12_24_.pdf
Виробник: Serpac
Description: BOX PLAS BLK 6.3" L X 4.72" W
Packaging: Box
Color: Black
Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 3.540" (89.92mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 18.9in² (122cm²)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BOX PLAS BLK 6.3" L X 4.72" W, Packaging: Box, Color: Black, Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 3.540" (89.92mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 18.9in² (122cm²).
Інші пропозиції RB65P12B24B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB65P12B24B RB65P12B24B Виробник : SERPAC rb65p12_24_.pdf Enclosures, Boxes & Cases PLASTIC BOX WATERTIGHT ENCLOSURE BLACK/BLACK (6.30 x 4.72 x 3.54 in)