RB751M5-40 RSG
RB751M5-40 RSG Taiwan Semiconductor Corporation
RB751M5-40_A2005.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30mA
Supplier Device Package: SOD-523F
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V
на замовлення 7710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30mA, Supplier Device Package: SOD-523F, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V.
Інші пропозиції RB751M5-40 RSG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751M5-40 RSG RB751M5-40 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor rb751m5-40_a2005.pdf Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-523F T/R
товару немає в наявності
RB751M5-40 RSG RB751M5-40 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RB751M5-40_A2005.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
RB751M5-40 RSG RB751M5-40 RSG Виробник : Taiwan Semiconductor RB751M5-40_A2005.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 0.03A, 40V, Schottky Rectifier