RB751V-40 RRG
RB751V-40 RRG Taiwan Semiconductor Corporation
RB751V-40_E1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751V-40 RRG RB751V-40 RRG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RB751V-40_E1701.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Description: Diode: Schottky switching; SOD323; SMD; 40V; 0.03A; reel,tape
Type of diode: Schottky switching
Case: SOD323
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 40V
Load current: 30mA
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.37V
Max. forward impulse current: 0.2A
Kind of package: reel; tape
Capacitance: 2pF
на замовлення 655 шт:
Мінімальне замовлення: 25
RB751V-40 RRG RB751V-40 RRG Виробник : Taiwan Semiconductor 13838342898609122rb751v-40_e1701.pdf Diode Small Signal Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323 T/R
товару немає в наявності
RB751V-40 RRG RB751V-40 RRG Виробник : Taiwan Semiconductor RB751V-40_E1701.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V, 0.03A, Schottky Diode