Продукція > ONSEMI > RB751V40T1
RB751V40T1
RB751V40T1 onsemi
RB751V40T1-D.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 1MA 40V SOD323
Packaging: Bulk
на замовлення 158530 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751V40T1 RB751V40T1 Виробник : ON Semiconductor rb751v40t1-d.pdf Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
RB751V-40T1
RB751V40T1 Виробник : ON RB751V40T1-D.pdf 07+;
RB751V40T1 RB751V40T1 Виробник : onsemi RB751V40T1-D.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 1MA 40V SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
RB751V40T1 RB751V40T1 Виробник : onsemi RB751V40T1_D-2319912.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V 200mW Single