RB751V-40WS RRG
RB751V-40WS RRG Taiwan Semiconductor Corporation
RB751V-40WS_E2212.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30mA
Supplier Device Package: SOD-323F
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V
на замовлення 135000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30mA, Supplier Device Package: SOD-323F, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751V-40WS RRG RB751V-40WS RRG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation RB751V-40WS_E2212.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
RB751V-40WS RRG RB751V-40WS RRG Виробник : Taiwan Semiconductor RB751V-40WS_E2212.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V, 0.03A, Schottky Diode
Мінімальне замовлення: 20
RB751V-40WS RRG RB751V-40WS RRG Виробник : Taiwan Semiconductor rb751v-40ws_c14.pdf Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323F T/R