RB751V-40WS
RB751V-40WS Taiwan Semiconductor
rb751v-40ws_c14.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323F T/R
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30mA, Supplier Device Package: SOD-323F, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V.
Інші пропозиції RB751V-40WS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751V-40WS RB751V-40WS Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30mA
Supplier Device Package: SOD-323F
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 1 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 40 V
товару немає в наявності
RB751V-40WS RB751V-40WS Виробник : Taiwan Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers Schottky ,03Amp 40V