RB751V40GW-AQ
RB751V40GW-AQ Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
SOD-323, 40V, 0.05A, 125C, AEC-Q101
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky switching; SOD323; SMD; 40V; 0.05A; reel,tape, Type of diode: Schottky switching, Case: SOD323, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 40V, Load current: 50mA, Semiconductor structure: single diode, Max. forward voltage: 0.37V, Max. forward impulse current: 0.2A, Kind of package: reel; tape, Features of semiconductor devices: fast switching, Application: automotive industry.
Інші пропозиції RB751V40GW-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB751V40GW-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky switching; SOD323; SMD; 40V; 0.05A; reel,tape
Type of diode: Schottky switching
Case: SOD323
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 40V
Load current: 50mA
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.37V
Max. forward impulse current: 0.2A