RBD-50-M-00
RBD-50-M-00 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-58, 141, 142, 303, 400
Fastening Type: Bayonet Lock
Connector Style: BNC
Housing Color: Silver
Shield Termination: Solder
Center Contact Material: Brass
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - RBD-50-M-00 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Gelötet, 50 ohm, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: NO, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Kontaktmaterial: Messing, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: BNC-Koaxial, Koaxialanschluss: Gelötet, Impedanz: 50ohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Frequenz, max.: 4GHz, Koaxialkabeltyp: RG58, RG141, RG142, RG303, RG400, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RBD-50-M-00 RBD-50-M-00 Виробник : TE CONNECTIVITY - RAYCHEM TYEL-S-A0008834703-1.pdf?hkey=8FF9937AB4D386CC6D0AAF3EE0D3F825 Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - RBD-50-M-00 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Gelötet, 50 ohm
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: NO
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Gelötet
Impedanz: 50ohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Frequenz, max.: 4GHz