Продукція > VISHAY / DALE > RBEF03005R000KFB00
RBEF03005R000KFB00
RBEF03005R000KFB00 Vishay / Dale
rbefrbsf.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watts 5ohms 10% Fixed Ribwound
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 415°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RBEF03005R000KFB00 RBEF03005R000KFB00 Виробник : Vishay Dale rbefrbsf.pdf Description: RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Tubular
Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 415°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 5 Ohms