Продукція > VISHAY / DALE > RBEF0300R2500KFB00
RBEF0300R2500KFB00
RBEF0300R2500KFB00 Vishay / Dale
rbefrbsf.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 0.25ohms 10% Fixed Ribwound
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 300W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Radial, Tubular, Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 415°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 250 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RBEF0300R2500KFB00 Виробник : Vishay Dale rbefrbsf.pdf Description: RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 300W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Tubular
Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 415°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 250 MOhms