Продукція > SERPAC > RBF63P06B10B
RBF63P06B10B
RBF63P06B10B SERPAC
rbf63p06_10_.pdf
Виробник: SERPAC
Enclosures, Boxes & Cases RB63 Enclosure Top Black Bottom Black
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLASTIC BOX ENCLOSURE WITH FLANG, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 1.590" (40.39mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 19.8in² (128cm²).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 1.590" (40.39mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 19.8in² (128cm²)