Продукція > SERPAC > RBF63P06C10C
RBF63P06C10C
RBF63P06C10C Serpac
rbf63p06_10_.pdf
Виробник: Serpac
Description: PLASTIC BOX ENCLOSURE WITH FLANG
Packaging: Bulk
Color: Clear
Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 1.590" (40.39mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 19.8in² (128cm²)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PLASTIC BOX ENCLOSURE WITH FLANG, Packaging: Bulk, Color: Clear, Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 1.590" (40.39mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 19.8in² (128cm²), Part Status: Active.