Продукція > SERPAC > RBF63P06C16B
RBF63P06C16B
RBF63P06C16B Serpac
rbf63p06_16_.pdf
Виробник: Serpac
Description: ENCLOSURE PLAS 6.3"L X 3.15"W
Packaging: Box
Color: Black, Clear Cover/Door
Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 2.170" (55.12mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X
Container Type: Enclosure
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 19.0in² (123cm²)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ENCLOSURE PLAS 6.3"L X 3.15"W, Packaging: Box, Color: Black, Clear Cover/Door, Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 2.170" (55.12mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4X, Container Type: Enclosure, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 19.0in² (123cm²).