Продукція > SERPAC > RBF63P06C16G
RBF63P06C16G
RBF63P06C16G SERPAC
3035151.pdf
Виробник: SERPAC
Description: SERPAC - RBF63P06C16G - ENCLOSURE, FLANGED, GREY/CLEAR, PC
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
Gehäusefarbe: Grey, Transparent
Außenhöhe - imperial: 2.17"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IP-Schutzart: IP67
NEMA-Bewertung: NEMA 4X, 12, 13
Außentiefe - metrisch: 160.5mm
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 55.1mm
Außentiefe - imperial: 6.32"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 80.8mm
Produktpalette: RBF63 Series
productTraceability: No
Gehäusetyp: Wall Mount
Außenbreite - Zoll: 3.18"
Gehäusematerial: Polycarbonate
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SERPAC - RBF63P06C16G - ENCLOSURE, FLANGED, GREY/CLEAR, PC, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, Gehäusefarbe: Grey, Transparent, Außenhöhe - imperial: 2.17", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, IP-Schutzart: IP67, NEMA-Bewertung: NEMA 4X, 12, 13, Außentiefe - metrisch: 160.5mm, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 55.1mm, Außentiefe - imperial: 6.32", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 80.8mm, Produktpalette: RBF63 Series, productTraceability: No, Gehäusetyp: Wall Mount, Außenbreite - Zoll: 3.18", Gehäusematerial: Polycarbonate, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 2.170" (55.12mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X
Container Type: Enclosure
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 19.0in² (123cm²)