RBF63P06G16G
RBF63P06G16G Serpac Electronic Enclosures
pgurl_10964319172115316.pdf
Виробник: Serpac Electronic Enclosures
Gray Polycarbonate Flange Mount Watertight Electronic Enclosure
CALIFORNIA PROPOSITION ⚠️65 WARNING⚠️
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Plastic Box Enclosure with Flang, Packaging: Box, Color: Gray, Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 2.170" (55.12mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4X, Container Type: Enclosure, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 19.0in² (123cm²).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Gray
Size / Dimension: 6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 2.170" (55.12mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X
Container Type: Enclosure
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 19.0in² (123cm²)