RC1005F100CS
RC1005F100CS Samsung Electro-Mechanics
specsheet_rc1005f6652cs_20250930.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0402 10 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 810000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC1005F100CS RC1005F100CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_rc1005f6652cs_20250930.pdf Res Thick Film 0402 10 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
RC1005F100CS RC1005F100CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 10 OHM 1% 1/16W 0402
Мінімальне замовлення: 45
товару немає в наявності