RC1005F1020CS
RC1005F1020CS Samsung Electro-Mechanics
MFG_UTD-IPH00-01000-HASS-PRL.jpg
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES SMD 102 OHM 1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 102 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 102 OHM 1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 102 Ohms.
Інші пропозиції RC1005F1020CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC1005F1020CS RC1005F1020CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics MFG_UTD-IPH00-01000-HASS-PRL.jpg Description: RES SMD 102 OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 102 Ohms