RC1005F106CS
RC1005F106CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0402 10M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 1945276 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC1005F106CS RC1005F106CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics rc1608f1r0cs_specsheet.pdf Res Thick Film 0402 10M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
RC1005F106CS RC1005F106CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 10M OHM 1% 1/16W 0402
товару немає в наявності