RC1005F1073CS
RC1005F1073CS Samsung Electro-Mechanics
RC_Series_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES SMD 107K OHM 1% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 107 kOhms
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 107K OHM 1% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 107 kOhms.
Інші пропозиції RC1005F1073CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC1005F1073CS RC1005F1073CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 107K OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 107 kOhms