RC112-0.6-6M8
RC112-0.6-6M8 Schaffner EMC Inc.
RC-series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 6.8MH 600MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: VDE
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 630mOhm
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 541 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 600MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: VDE, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 630mOhm, Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC112-0.6-6M8 RC112-0.6-6M8 Виробник : SCHAFFNER SCHF-S-A0011110656-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: SCHAFFNER - RC112-0.6-6M8 - GLEICHTAKTDROSSEL, 6.8MH, 0.6A
tariffCode: 85489090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 600mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RC Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RC112-0.6-6M8 RC112-0.6-6M8 Виробник : Schaffner rc_series.pdf Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 0.6A 0.63Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 81
RC112-0.6-6M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RC_series-1730575.pdf Common Mode Chokes / Filters RC112 Common Mode Choke 250VAC, 0.6A, 6.8mH, Horizontal
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 4