RC3216F2152CS
RC3216F2152CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 1206 21.5K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RC3216F2152CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC3216F2152CS RC3216F2152CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics rc1608f1r0cs_specsheet.pdf Res Thick Film 1206 21.5K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
RC3216F2152CS RC3216F2152CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES 21.5K OHM 1% 1/4W 1206