RC3216F6814CS
RC3216F6814CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 1206 6.81M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 99877 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC3216F6814CS RC3216F6814CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics rc1608f1r0cs_specsheet.pdf Res Thick Film 1206 6.81M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
RC3216F6814CS RC3216F6814CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 6.81M OHM 1% 1/4W 1206
товару немає в наявності