RC3216J1R5CS
RC3216J1R5CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 58751 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RC3216J1R5CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC3216J1R5CS RC3216J1R5CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics rc1608f1r0cs_specsheet.pdf Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R
RC3216J1R5CS RC3216J1R5CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 1206
товару немає в наявності