RC5025F101CS
RC5025F101CS Samsung Electro-Mechanics
specsheet_rc1005f6652cs_20250930.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 2010 100 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 10874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100 OHM 1% 2/3W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC5025F101CS RC5025F101CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_rc1005f6652cs_20250930.pdf Res Thick Film 2010 100 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 176
RC5025F101CS RC5025F101CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics RC_Series_ds.pdf Description: RES SMD 100 OHM 1% 2/3W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 100 Ohms