RC55C-215KBI
RC55C-215KBI Welwyn (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 215K Ohm 0.1% 0.4W ±50ppm/°C Epoxy AXL Ammo
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC55C-215KBI RC55C-215KBI Виробник : Welwyn (TT electronics) rc.pdf Res Metal Film 215K Ohm 0.1% 0.4W ±50ppm/°C Epoxy AXL Ammo
Кількість Ціна